Anna Mucha za pośrednictwem swojego instagramowego profilu postanowiła nieco przedstawić swoim fanom swoją babcię. Na InstaStories opublikowała całą relację z wizyty urodzinowej u swojej 93-letniej babci, do której wybrała się ze swoim bratem.

Anna Mucha namawia babcię do sławy?

źródło: Instagram/Anna Mucha

Jak się okazuje, nie mogła nie wykorzystać sytuacji, by dokonać reklamowania sprzętu elektronicznego, który zamierzała sprezentować swojej babci.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Anna Mucha (@taannamucha)

Abstrahując od reklamy, Anna Mucha i jej brat w bardzo sympatyczny sposób przedstawili internautom swoją babcią, która choć nie ma założonego Instagrama, nie chce być sławna i nie było jej widać na filmie, wydała się być niezwykle miłą i pogodną starszą panią.

Na pytanie aktorki, swojej wnuczki czy chce być sławną instagramerką, babcia jedynie się roześmiała powtarzając imię wnuczki.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Anna Mucha (@taannamucha)

Okazuje się, że poruszające tytuły tabloidowe dotyczące wątpliwości Anny Muchy, co do pokrewieństwa, okazały się dotyczyć jedynie żartów, gdyż w przeciwieństwie do babci, Anna Mucha chce być sławna i popularna, nie kryje tego w związku z powyższym stwierdziła 100% żartobliwie, że nie mogą jej łączyć z babcią żadne wspólne geny - (...) Jedziemy właśnie do naszej babci, która ma… 92? (...) No ja bardzo chciałabym się pokazać Babcię, ale Babcia nie chce sławy… To jakieś dziwne geny, te moje. Chyba jestem adoptowana! - oznajmiła żartobliwie aktorka.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Anna Mucha (@taannamucha)

O tym się mówi: Andrzej Piaseczny nagle przerwał koncert. Nagranie stało się hitem w Internecie. O co poszło

Zerknij: Czas problemów i negatywności nadchodzi. W roku Tygrysa będzie kilka najniebezpieczniejszych dni

Nie przegap: To nie będą łatwe święta dla Królowej Elżbiety II. Wszystko będzie inaczej. Co się zmieni i dlaczego