Jak podaje portal "Plotek", w ostatnią sobotę miała miejsce premiera sztuki, w której występuje Zbigniew Zamachowski. Aktor wciela się w niej w postać uczestnika randkowego show, który usiłuje w ten sposób znaleźć swoją drugą połówkę. U boku Zamachowskiego pojawiła się tego dnia Gabriela Muskała. Czy tych dwoje nadal coś łączy?

Echa rozstania

Na początku roku media zelektryzowała wiadomość o rozstaniu Zbigniewa Zamachowskiego i Moniki Richardson. Dziennikarka chętnie dzieliła się publicznie szczegółami rozpadu ich trwającego dekadę związku. Na jaw wyszło, że to właśnie aktor zdecydował o odejściu. W grę miała wchodzić inna kobieta.

Zbigniew Zamachowski/YouTube @naszaswidnica.pl
Zbigniew Zamachowski/YouTube @naszaswidnica.pl
Zbigniew Zamachowski/YouTube @naszaswidnica.pl

Media rozpisywały się o tym, że Zbigniew Zamachowski całkiem stracił głowę dla koleżanki po fachu - Gabrieli Muskały. Potem pojawiły się informacje, że ich relacje nie układają się najlepiej. Zamachowskiego miało zabraknąć na premierze spektaklu, w którym występowała Muskała. Wygląda jednak na to, że ich relacja ma się dobrze.

Świadczyć mają o tym zdjęcia zrobione w czasie sobotniej premiery spektaklu "Victoria/ True Woman Show", w którym Zbigniew Zamachowski wciela się w poszukującego miłości uczestnika programu randkowego. Po premierze para została sfotografowana w czasie rozmowy, z kieliszkami wina w dłoniach.

Zbigniew Zamachowski na premierze spektaklu/YouTube @JastrząbPost
Zbigniew Zamachowski na premierze spektaklu/YouTube @JastrząbPost
Zbigniew Zamachowski/YouTube @JastrząbPost

Na jednym ze zdjęć zrobionych tego wieczora można zobaczyć, jak Zbigniew Zamachowski dotyka ramienia Gabrieli Muskały. Myślicie, że to znaczący gest?

Zdjęcia możecie zobaczyć tutaj.

To też może cię zainteresować: Wielki powrót zakochanych. Jennifer Lopez i Ben Affleck znowu razem. Jak wygląda ich miłość? Ten widok rozczulił wszystkich

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Gwiazda programu „Królowe życia” zdradziła ile wydała na swój bajeczny ślub. Piękna suknia, cudowna oprawa i prawdziwy pałac mogły sporo kosztować

O tym się mówi w Polsce: Rodzice uczniów lądują na dywaniku u dyrektora. Wszystko przez lekcje religii. O co chodzi

O tym się mówi na świecie: Meghan Markle i książę Harry zostali wygwizdani przez uczestników gali National Television Awards. Nikt nie spodziewał się takiego zachowania