Jak podaje portal "Pomponik", Danuta Holecka zawodowo ma ogromne powody do zadowolenia. Jej pozycja w TVP zdaje się coraz mocniejsza, o czym świadczą propozycje poprowadzenia dwóch kolejnych programów emitowanych na antenie stacji. Ich tematyka może być dla wielu osób sporym zaskoczeniem.

Danuta Holecka ma powody do radości

Danuta Holecka w TVP pracuje od 1993 roku. Jej ogromnym marzeniem było zostać prezenterkom "Wiadomości". Po latach czekania, udało się jej spełnić to marzenie. Dziś jest nie tylko prowadzącą głównego serwisu informacyjnego stacji, ale także jego szefową.

Danuta Holecka/YouTube @Piękne Polskie Dziennikarki i Prezenterki TV
Danuta Holecka/YouTube @Piękne Polskie Dziennikarki i Prezenterki TV
Danuta Holecka/YouTube @Piękne Polskie Dziennikarki i Prezenterki TV

Teraz mówi się o tym, że Holecka może liczyć na poprowadzenie dwóch nowych programów. Tematyka jednego z nich jest wyjątkowo zaskakująca. Została gospodynią programu " Na zdrowie. Poradnik medyczny TVP3". Czyżby tematyka ta może być jej bliska ze względu na ostatnie problemy ze złamaną nogą? A może Holecka lubi nowe wyzwania?

Jak informuje nadawca, w programie będą brali udział dietetyczka Anna Jelonek oraz kucharz Dawid Budzich, a także zaproszeni goście. Całość ma trwać zaledwie 7 minut.

Drugim programem, jaki będzie współprowadziła Holecka są "Echa Dnia", emitowane od poniedziałku do piątku o godzinie 22:20. W programie poruszane są bieżące sprawy społeczno-polityczne. Szefostwo TVP3 nie ma wątpliwości, że dziennikarka świetnie sobie poradzi w każdej z nowych powierzonych jej ról i pomoże poprawić wyniki oglądalności TVP3.

Danuta Holecka / YouTube:  Naczelny Lewak
Danuta Holecka / YouTube: Naczelny Lewak
Danuta Holecka / YouTube: Naczelny Lewak

Myślicie, że tak faktycznie się stanie?

To też może cię zainteresować: Ojciec Tadeusz Rydzyk z ogromnym wsparciem ze strony władzy. NIK ujawnia zaskakujące szczegóły

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Dwie siostry chciały pożegnać mamę ostatni raz. Gdy zajrzały do wnętrza trumny nie były w stanie powstrzymać emocji. Co się stało

O tym się mówi w Polsce: Ministerstwo Zdrowia zdecydowało się podjąć natychmiastowe działania. Czy wszystkie karetki wyjadą na ulice jednego z dużych miast

O tym się mówi na świecie: Shakira przeżyła chwile grozy. Wszystko stało się na oczach jej synka