Jak podaje portal "Super Express", na twitterowym koncie Tomasza Lisa pojawił się wpis z nagraniem, na którym widzimy dziennikarza i wtulającą się w niego kilkuletnią dziewczynką. Dziennikarz przyznał, że jest ojcem słodkiej blondyneczki. Po chwili doprecyzował, że chodzi o rolę ojca chrzestnego!

Tomasz Lis pokazał córkę

Tomasz Lis doczekał się dwóch dorosłych już córek ze związku z Kingą Rusin. Pola poszła śladami rodziców i podobnie jak oni została dziennikarką - dziewczyna pisza dla "Przeglądu Sportowego". Jej siostra Iga, zdecydowła się na karierę w modelingu.

Tomasz Lis i Pola Lis/Instagram @polciaxx
Tomasz Lis i Pola Lis/Instagram @polciaxx
Tomasz Lis i Pola Lis/Instagram @polciaxx

Choć dziennikarz niezbyt często porusza publicznie kwestie związane ze swoim prywatnym życiem. Tym razem zrobił wyjątek. Ostatnio w sieci dziennikarz zamieścił zaskakujący filmik, na którym możemy zobaczyć go w towarzystwie słodkiej małej blondynki. Pierwszy człon jego wpisu mógł niejedną osobę wprawić w osłupienie. "Lubię być ojcem" - wyznał Lis. Szybko jednak dodał coś jeszcze.

W poście Tomasz Lis przyznał, że nie tylko lubi być ojcem, ale także ojcem chrzestnym. Okazuje się, że urocza kilkulatka jest córką chrzestną dziennikarza. Pod postem zaroiło się od komentarzy. Jeden z internautów stwierdził, że ojciec chrzestny pewnie nie tylko kocha swoją chrześnice, ale także obdarowuje ją fajnymi prezentami.

Tweet Tomasza Lisa/Twitter @Tomasz Lis
Tweet Tomasza Lisa/Twitter @Tomasz Lis
Tweet Tomasza Lisa/Twitter @Tomasz Lis

Tweet Tomasza Lisa skomentował również były wicepremier z PSL, Janusz Piechociński. "Gratulacje Kochany Chrzestny Tato" - napisał polityk.

A wy, jak skomentowalibyście wpis Tomasza Lisa?

To też może cię zaintersować: W końcu stanął pomnik Krzysztofa Krawczyka przy miejscu jego spoczynku. Na uroczystości poświęcenia zabrakło jednak ważnej osoby

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Marcelina Zawadzka pokazała zawartość lodówki. Już teraz wiadomo, jak odżywia się gwiazda, które może pochwalić się świetną figurą

O tym się mówi w Polsce: Ryszard Terlecki trafił do szpitala. Jego stan jest poważny

O tym się mówi na świecie: Kościół zdecydował się wprowadzić zmiany w sakramencie chrztu. Dla wielu było to ogromne zaskoczenie. O co chodzi