Jak przypomina portal "O2", para prezydencka ma za sobą ponad dwadzieścia lat małżeństwa. Znjaoma Andrzeja Dudy i jego żony zdradziła, jak faktycznie wyglądają relacje małżonków. O tym wiedziało niewielu.

Jak poznali się Agata Kornhauser-Duda i Andrzej Duda

Agata Kornhauser-Duda i Andrzej Duda poznali się, kiedy byli nastolatkami. Ich znajomość zaczęła się pod koniec trzeciej klasy liceum. Poznali się na przyjęciu urodzinowym u ich wspólnego kolegi. Pierwsza dama w jednym z wywiadów zdradziła, że po zakończonej zabawie Andrzej Duda odprowadził ją do domu. Potem nastąpiły kolejne spotkania.

Choć para prezydencka niechętnie opowiada o swoim życiu prywatnym, w ostatnim wydaniu "Dobrego Tygodnia" dowiadujemy się kilku ciekawostek na temat związku Andrzeja i Agaty Dudów. Znajoma pary podkreśla, że ich uczucie nie słabnie mimo upływających lat. Ich czułość ma nie być tylko na pokaz, ale być elementem ich codzienności.

Andrzej Duda ma chwalić żonę przy każdej możliwej okazji, nie tylko publicznie. Jak wskazuje Krystyna Wechmann, prezes Fundacji Stowarzyszeń Amazonki w rozmowie z "Dobrym Tygodniem" zdradziła, że prezydent często przytula swoją ukochaną żonę. To ma być tajemnica ich udanego związku.

Ślub cywilny Andrzeja Dudy i Agaty Kornhauser odbył się w 1994 roku. Rok później, dokładnie 18 lutego 1995 para ślubowała sobie w kościele Wizytek w Krakowie. W październiku na świecie pojawiła się ich córka Kinga.

Zaskoczyła was tajemnica małżeństwa Agaty i Andrzeja Dudów?

To też może cię zainteresować: Przemek Kossakowski szczerze o swoim stanie zdrowia. Bardzo niepokojące doniesienia

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Adam Niedzielski podjął ważną decyzję. Chodzi o sprawę 30-letniej ciężarnej pacjentki, której nie udało się uratować

O tym się mówi w Polsce: Odszedł człowiek wielu talentów. Zagrał w jednym z najważniejszych filmów w historii polskiego kina

O tym się mówi na świecie: Melania Trump nie panuje już nad gestami. Czy ten film pokazuje, co Melania czuje w pobliżu męża