Jak podaje portal "Super Express", w wypadku samochodowym zginął Łukasz Gaik, polityk Prawa i Sprawiedliwości. 39-latek był radnym powiatu w Pajęcznie (województwo Łódzkie). Mężczyzna pozostawił żonę i osierocił trójkę dzieci.

Nie żyje polityk PiS

Łukasz Gaik zmarł w nocy z 2 na 3 listopada w szpitalu, do którego trafił po wypadku samochodowym. Przejeżdżając przez miejscowość Chabielice w pobliżu Bełchatowa, mężczyzna wpadł w poślizg i stracił panowanie nad pojazdem. Jego auto dachowało. 39-letni polityk został przewieziony do szpitala. Jego stan był ciężki. Niestety pomimo intensywnych wysiłków lekarzy, nie udało się uratować jego życia.

Wypadek miał miejsce we wtorek w godzinach porannych. Wstępne ustalenia policji wskazują, że polityk mógł nie dostosować prędkości jazdy do warunków panujących w tym czasie na drodze. Fiat punto, którym kierował zjechał najpierw na przeciwległy pas, wjechał do rowu, a potem dachował.

Polityka nie była jedyną pasją Łukasza Gaika. 39-latek był ogromnym entuzjastom sportu. Zajmował stanowisko prezesa klubu sportowego LKS Kiełczygłów. Klub pożegnał swojego prezesa publikując w mediach społecznościowych poruszający wpis, w którym zapewniono, że Gaik nie tylko zawsze był, ale zawsze będzie "członkiem drużyny". Podkreślono również, że środowisko sportowe wiele zawdzięcza działalności Gaika.

Radny pozostawił pogrążonych w żałobie żonę oraz trójkę dzieci. Bliskim, rodzinie i przyjaciołom składamy najszczersze wyrazy współczucia.

To też może cię zainteresować: Brat cioteczny Jarosława Kaczyńskiego zdradził informacje na temat stanu zdrowia prezesa PiS. Czy mamy powody do obaw

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Żona Kamila Stocha zdradziła zaskakującą prawdę na temat męża. "Kamil nie chciał wyjść do sklepu, bo bał się"

O tym się mówi w Polsce: Świadczenia emerytalne bez podatku od 2022 roku. Kto ile zyska na nowym polskim ładzie

O tym się mówi na świecie: Sir Elton Jonn przechodzi trudne chwile. Czeka go pilna operacja z powodu kłopotów zdrowotnych