Jak przypomina portal "Wirtualna Polska", Agnieszka Chylińska słynie z otwartego mówienia o tym, co myśli. Tym razem piosenkarka postanowiła odnieść się do bieżących wydarzeń w naszym kraju. Przy okazji pokazała zdjęcie osoby, którą nazywa czasem swoim "aniołem stróżem".

Agnieszka Chylińska podzieliła się zdjęciem ważnej dla siebie osoby

Agnieszka Chylińska jest jedną z aktywnych użytkowniczek mediów społecznościowych. Ostatnio zamieściła wpis, do którego dołączyła zdjęcie z Joanną Ziędalską-Komosińską. Obie panie łączą nie tylko relacje zawodowe (Joanna jest agentką Chylińskiej), ale także prywatne. Piosenkarka nie ukrywa, że są przyjaciółkami. To ją artystka określa, jako swojego "anioła stróża".

Na Instagramie Agnieszka Chylińska zamieściła zdjęcie, na którym ona i Joanna Ziędalska-Komosińska tulą się do siebie. W swoim wpisie artystka podkreśliła, jak ważna jest pamięć o bliskich nam ludziach, szczególnie w czasie izolacji, podziałów i ludzkich tragedii, o których słyszymy każdego dnia.

"W chaosie i hałasie tak trudno zadbać o ciszę w środku... choć przez chwilę odpuśćmy sobie i innym..." - zaapelowała Agnieszka Chylińska.

Pod postem gwiazdy zaroiło się od pozytywnych komentarzy jej fanów. Podkreślali w nich, że zgadzają się ze słowami Agnieszki Chylińskiej, zachwycali się przepiękną fotografią i cieszyli się, że ich idolka może liczyć na wsparcie ze strony przyjaciółki.

A jak wam podoba się wspólne zdjęcie Agnieszki Chylińskiej i jej agentki? Zgadzacie się ze słowami piosenkarki?

To też może cię zainteresować: Lech Wałęsa zaskoczył wszystkich wyznaniem dotyczącym swojego małżeństwa. Mało kto się tego spodziewał

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Jak Adam Zdrójkowski poradził sobie z rozstaniem z Wiktorią Gąsiewską. Początek był naprawdę ciężki

O tym się mówi: Nowe dowody osobiste są już dostępne dla Polaków. Czy czeka nas masowa wymiana dokumentu

Z życia gwiazd: Grażyna Bukowska królowała w "Wiadomościach". Dlaczego zniknęła z telewizji - "Jak się postawimy, to przyjdą gorsi od nas"