Jak przypomina portal "Jastrząb Post", Magda Welc brała udział w trzeciej edycji programu "Mam Talent", gdzie zachwyciła nie tylko jury, ale także widzów. Wygrała. Dziś jest już dojrzałą kobietą i wraca na scenę z nową piosenką. Przeszła imponującą przemianę.

Magda Welc zachwyciła

Magda Welc pojawiła się w "Mam Talent" w 2010 roku. Zdobyła serce publiczności, co zagwarantowało jej wygraną. Pokonała między innymi Kamila Bednarka. Choć wygrała, nie poświęciła się karierze na scenie muzycznej. Nagrodę pieniężną postanowiła wykorzystać w inny sposób, przeznaczając ją na budowę domu. Ważne było dla niej również zdobycie wykształcenia.

Magda Welc/YouTube @Kurier Lubelski
Magda Welc/YouTube @Kurier Lubelski
Magda Welc/YouTube @Kurier Lubelski

Od jej wygranej minęło już 11 lat. W tym czasie Magda Welc bardzo się zmieniła. 22-letnia wokalistka postanowiła znów wrócić na scenę. Za pośrednictwem mediów społecznościowych podzieliła się z fanami radosną nowiną. Na Spotify pojawił się jej nowy singiel "Przyjacielu". Piosenki można było wcześniej posłuchać na YouTube, gdzie zamieszczony był również teledysk do niej.

Piosenka "Przyjacielu" jest efektem muzycznej współpracy Magdy Welc i Mariusza Ostańskiego. Sama wokalistka nie przypomina już samej siebie z pierwszych występów. Jest teraz młodą kobietą. Postawiła na ciemniejszy kolor włosów. Fani nie kryją zachwytów najnowszą piosenką Magdy Welc.

Wielbiciele zachwycają się jej "urzekającym głosem", podkreślając, że utwór urzeka absolutnie wszystkim: wykonaniem, muzyką, tekstem i płynącymi z nich emocjami. Najnowsze dzieło Magdy Welc oraz jej przemianę możecie zobaczyć w klipie poniżej.

Jak wam się podoba?

To też może cię zainteresować: Małgorzata Rozenek-Majdan zdradziła decyzję swojego syna. Zdradziła, dlaczego zdecydował się na taki krok

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Kupowanie korzystnej dla zdrowia ryby w markecie bywa kłopotliwe. Jak rozpoznać i sobie nie zaszkodzić. FDA ostrzega

O tym się mówi: Smutne informacje obiegły media. Odszedł Kamil Durczok. Dziennikarz miał zaledwie 53 lata

Z życia gwiazd: Edyta Górniak świętuje dziś kolejne urodziny. Ile lat ma sławna piosenkarka