Jak podaje portal "Super Express", to niezwykle trudny okres dla Marcina Millera. Lider zespołu Boys ze względu na problemy zdrowotne odwołuje koncerty. Nie wiadomo kiedy będzie mógł wrócić na scenę. Co dolega muzykowi?

Niepokojące doniesienia o stanie zdrowia Marcina Millera

Marcin Miller obecny jest na scenie muzycznej od trzech dekad i wciąż cieszy się dużą popularnością wśród fanów. Największe przeboje muzyka zna niemal każdy - nic dziwnego, często grane są na weselach i w czasie zabaw tanecznych. Fani artysty nie kryją niepokoju i obawy o stan swojego idola.

Marcin Miller. Źródło: Youtube tvnpl
Marcin Miller. Źródło: Youtube tvnpl
Marcin Miller. Źródło: Youtube tvnpl

Marcin Miller z powodu poważnych problemów ze zdrowiem, zmuszony był do odwołania zaplanowanych koncertów. Lider Boys'ów stracił głos, który jest narzędziem jego pracy. Muzyka dopładła angina, w wyniku której nie tylko nie może śpiewać, ale także mówić. Na zamieszczonych w mediach społecznościowych piosenkarz nie wygląda najlepiej.

"Od zeszłego piątku choruję na anginę. Na razie jest źle, tracę już głos. Ale zawsze się uśmiecham, ponieważ mam bardzo wysoki próg wytrzymałości bólu" - napisał w poście na Instagramie. Pod nim zaroiło się od życzeń szybkiego powrotu do zdrowia i występów na scenie.

Niestety nie wszyscy uwierzyli w zapewnienie lidera Boys'ów o chorobie. Część internautów zarzyciło mu otwarcie kłamstwo. Marcin Miller postanowił udowodnić, że za odwołanym koncertem stoi faktycznie choroba. W tym celu nagrał specjalny filmik.

My też życzymy Marcinowi Millerowi szybkiego powrotu do pełni sił.

To też może cię zainteresować: Nagłe odejście Kamila Durczoka wstrząsnęło wszystkimi. Znana jest przyczyna jego odejścia

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Jarosław Kaczyński zabrał głos w ważnej sprawie. Zdradził, kiedy możemy spodziewać się poprawy sytuacji. O czym mowa

O tym się mówi w Polsce: Szykują się rewolucyjne zmiany w pochówku. Potrzebna będzie zgoda ważnego organu by urządzić pogrzeb

O tym się mówi na świecie: Premier Boris Johnson komentuje stan zdrowia Królowej Elżbiety II. Jak się czuje