Jak podaje portal "O2", Lech Wałęsa cieszy się nada niesłabnącą popularnością nie tylko wśród Polaków, ale także poza granicami naszego kraju. Były prezydent po raz kolejny przekonał się o tym, że nie jest anonimowym człowiekiem, gdziekolwiekby się nie pojawił. Kiedy znalazł się na pokładzie samolotu nie mógł odmówić wspólnych zdjęć z pasażerami lotu, a także z obsługującą go załogą.

Lech Wałęsa wciąż popularny

Lech Wałęsa jest bardzo aktywnym użytkownikiem mediów społecznościowych. Chętnie dzieli się ze swoimi fanami swoimi przemyśleniami i aktualnymi wydarzeniami z życia. Obecnie na Facebooku były prezydent relacjonuje zagraniczną podróż w jaką się wybrał.

Do Włoch, bo tam właśnie przebywa, Lech Wałęsa wybrał się samolotem rejsowym tanich linii lotniczych. Nie mógł jednak liczyć na anonimowość, jak jego współpasażerowie, który od razu rozpoznali legendarnego przywódcę Solidarności. Były prezydent chętnie pozował do wspólnych zdjęć z pasażerami i załogą samolotu. Niektórymi postanowił sam podzielić się w sieci.

Relacja Lecha Wałęsy została dostrzeżona przez jego fanów, którzy reagowali i komentowali jego aktywność w mediach społecznościowych. Jedna z internautek podkreśliła, że Lech Wałęsa cieszy się ogromnym szacunkiem wśród wielu osób nie tylko w naszym kraju, ale także poza jego granicami. Ktoś inny zwrócił uwagę, że ludzie chętnie lgną do byłego prezydenta, przez co sporo się w życiu "naprzytula".

A co wy sądzicie o ostatnim poście Lecha Wałęsy?

To też może cię zainteresować: Aleksandra Kwaśniewska w ogniu krytyki. Musiała udowodnić, że nie oszukuje. O co poszło

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Doktor Paweł Grzesiowski podzielił się pesymistycznymi przewidywaniami. "Będziemy chorować w nieskończoność"

O tym się mówi: Książę Karol znowu zdenerwował królową Elżbietę II. Poszło o to samo, co poprzednio. Czym teraz martwi się monarchini

Z życia gwiazd: Takiego Kamila Durczoka nie znaliśmy. Przyjaciel ujawnił, jaki naprawdę był dziennikarz. Dla wielu to będzie spore zaskoczenie