Jak podaje portal "Super Express", Lech Wałęsa chętnie komunikuje się ze swoimi fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych. Były prezydent często zamieszcza w sieci posty dotyczące jego prywatnego życia. Tym razem postanowił podzielić się z internautami osobą, która dba o jego głowę, a właściwie o znajdujące się na niej włosy.

Lech Wałęsa pochwalił się swoim fryzjerem

Lech Wałęsa sprawnie porusza się w świecie mediów społecznościowych. Niemal każdego dnia zamieszcza nowy wpis. Wiele z nich doczekało się już miana legendarnych, jak choćby nagranie, na którym jego żona prosi o to, "aby zajął się rodziną". Także w środę 24 listopada prezydent nie zawiódł swoich obserwatorów i zamieścił wpis.

Tym razem mieliśmy okazję poznać fryzjera byłego prezydenta, Ryszarda. Wiele wskazuje na to, że Lech Wałęsa nie musiał nawet wychodzić z domu, żeby zadbać o dobrze wyglądającą fryzurę. Dowodem na to może być ustawione na biurku lustro i książki.

Jak zawsze, wpis Lecha Wałęsy doczekał się wielu reakcji. Internauci w komentarzach komplementowali nową fryzurę legendarnego przywódcy Solidarności. Nie zabrakło również serdecznych pozdrowień dla byłego prezydenta, a także wielu ciepłych słów.

Przypomnijmy, wcześniej Lech Wałęsa w mediach społecznościowych podzielił się relacją z wizyty w gdyńskim salonie kosmetycznym, gdzie poddał się zabiegowi pielęgnacji stóp. Jednak nie ograniczył się tylko do niego. Mogliśmy zobaczyć zdjęcia ze spaceru po mieście i plaży.

Śledzicie konto Lecha Wałęsy w mediach społecznościowych?

To też może cię zaintersować: Agata Młynarska trafiła do szpitala. Opowiedziała szczerze o poważnych powodach. Co jej dolega

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Barbara Kurdej-Szatan udzieliła szczerego wywiadu. Opowiedziała, ile przyszło jej zapłacić za emocjonalny wpis

O tym się mówi: Tak zimno jeszcze nie było. W jednym z obszarów naszego kraju temperatura odczuwalna spadła do minus 36 stopni