Jak podaje portal "O2", zięć Lecha Wałęsy za pośrednictwem mediów społecznościowych przekazał bardzo smutną wiadomość. Zmarła jego mama. Pod postem internauci składają kondolencje.

Żałoba w rodzinie Wałęsów

W środę na facebookowym profilu Lech Artur Wałęsa zamieścił informację o śmierci swojej ukochanej mamy. W tych trudnych chwilach radny z ramienia Platformy Obywatelskiej, może liczyć na wsparcie nie tylko ze strony swoich najbliższych, ale również jego obserwatorów. Pod postem pojawiły się liczne komentarze, a w nich wyrazy współczucia.

"Odeszła z pewnością dumna z kochającej rodziny" - napisał jeden z facebookowiczów. Inny zauważył, że trudno znaleźć słowa, które nie zabrzmią w takiej chwili "trywialnie".

Kim jest Lech Artur Wałęsa

Lech Artur Wałęsa to mąż najstarszej córki Lecha Wałęsy, Magdaleny. Stanęli na ślubnym kobiercu 31 sierpnia 2019 roku. Po ożenku polityk zdecydował się przyjąć nazwisko swojej żony, wcześniej nazywał się Kazimierczak. Propozycja miała wyjść od jego żony. Zgodzić na to miał się również Lech Wałęsa.

W lutym ubiegłego roku parze urodził się ich pierwszy syn. Narodziny Karolka były dla całej rodziny ogromnym powodem do radości. Lech Artur Wałęsa od lat pełni rolę radnego w Gdańsku. Startuje z list Platformy Obywatelskiej. Prowadzi również pizzerię, która z powodu pandemii koronawirusa mocno ucierpiała.

Rodzinie Lecha Artura Wałęsy składamy najszczersze wyrazy współczucia i kondolencje z powodu śmierci mamy.

To też może cię zainteresować: Monika Richardson ostatecznie wyrzuciła z życia ślady po Zbigniewie Zamachowskim. Jak przekonała urząd

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Barbara Kurdej-Szatan udzieliła szczerego wywiadu. Opowiedziała, ile przyszło jej zapłacić za emocjonalny wpis

O tym się mówi w Polsce: Donald Tusk postanowił przerwać milczenie. "Dla tego, co się stało, nie ma co szukać żadnego usprawiedliwienia"

O tym się mówi na świecie: Odeszła najstarsza kobieta na świecie. Była ostatnią urodzoną w XIX wieku. Jaka była tajemnice jej długowieczności