Jak przypomina portal "Super Express", Jolanta Kwaśniewska jest tą pierwszą damą, która wciąż cieszy się największą sympatią ze strony Polaków. Jej otwartość i serdoczność nie tylko przyciąga do niej Polaków, ale także sprawia, że żona Aleksandra Kwaśniewskiego ma liczne grono przyjaciół. To właśnie w gronie znajomych fotoreporteży przyłapali byłą pierwszą damę w jednej z restauracji. Wygląda na to, że Jolanta Kwaśniewska świetnie bawiła się tego wieczoru.

Jolanta Kwaśniewska przyłapana przez fotoreporterów

Przed kilkoma dniami Jolanta Kwaśniewska dała się przyłapać fotoreporterom w czasie spotkania z przyjaciółmi w jednej z mokotowskich restauracji. W gronie jej współtowarzyszy znalazła się między innymi Hanna Bakuła. Jak można przypuszczać, pozostali biesiadnicy również związani byli z branżą artystyczną.

Jolanta Kwaśniewska/ YouTube @CPK Centrum Praw Kobiet
Jolanta Kwaśniewska/ YouTube @CPK Centrum Praw Kobiet
Jolanta Kwaśniewska/ YouTube @CPK Centrum Praw Kobiet

Choć nie wiadomo, co było pretekstem do spotkania, to z pwnością można powiedzieć, że przebiegało ono w bardzo przyjemnej atmosferze. Uśmiech wprost nie znikał ani na chwilę z twarzy byłej pierwszej damy. Zresztą, dobre samopoczucie towarzyszyło wszystkim uczestnikom spotkania.

Jolanta Kwaśniewska bardzo aktywnie brała udział w toczącej się dyskusji. Ona i jej towarzysze zajadali się lokalnymi przysmakami. Na tę okazję żona Aleksandra Kwaśniewskiego wybrała siwy swter, do którego dobrała kwiecisty płaszcz - jak zwykle wyglądała elegancko i z klasą. Po zakończonym spotkaniu Jolanta Kwaśniewska wróciła taksówką do swojego domu.

Jolanta Kwaśniewska/ YouTube @Super Stacja
Jolanta Kwaśniewska/ YouTube @Super Stacja
Jolanta Kwaśniewska/ YouTube @Super Stacja

Zdjęcia dokumentujące jej wyjście wspólnie z przyjaciółmi możecie zobaczyć tutaj.

A wy, jak spędzacie coraz dłuższe wieczory?

To też może cię zainteresować: Rodzina Wałęsów przeżywa trudne chwile. Internauci składają kondolencje

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Zaskakujące doniesienia na temat Kamili z programu "Rolnik szuka żony". Jaka przyszłość czeka ją i jej wybranka

O tym się mówi: Trybunał Konstytucyjny podjął ważną decyzję. Czy Polacy poznają majątki rodzin polityków

Z życia gwiazd: Niepokojące doniesienia obiegły media. Co dalej stanie się z miejscem spoczynku męża Urszuli