Jak wskazuje portal "Pomponik", Sławomir i Kajra widziani byli niedawno na Kaszubach. Ten wyjątkowo urokliwy zakątek naszego kraju przyciąga wiele osó. Jego urokowi ulegli także Sławomir i jego ukochana. Osoba związana z TVP zdradziła, co gwiazdy robiły na Pomorzu Gdańskim.

Wciąż zakochani

Sławomir i Kajra są jedną z bardziej rozpoznawalnych w naszym kraju par. Choć ich związek przeżywał trudne chwile, które niemal doprowadziły ich do rozwodu, udało im się przetrwać i dziś są zakochani w sobie po uszy. Widząc ich wspólne zdjęcia po prostu nie da się nie zauważyć, że są ze sobą bardzo szczęśliwi.

Para spędza ze sobą bardzo wiele czasu. Nie tylko razem występują na scenie, ale występują wspólnie w serialu "Na dobre i na złe", gdzie wcielają się w małżonków Mariannę i Bolka. I to właśnie kręcenie jednego z odcinków serialu ściągnęło Sławomira i Kajrę na Pomorze Gdańskie.

Sławomir i Kajra przyłapani

Kaszuby tak miały zauroczyć parę, że zastanawiają się nad kupieniem domu w tej części naszego kraju. "Zawsze chętnie tu wracamy. Bardzo dobrze się tutaj czujemy, świetnie nas tu karmią" - wyznał Sławomir w rozmowie z portalem "Nadmorski24". Para co prawda ma już własny dom, jednak nie bywają w nim zbyt często.

Stąd pomysł, żeby kupić domy w różnych częściach Polski, gdzie mogliby odpoczywać w trakcie licznych podróży. Osoba z ekipy serialu "Na dobre i na złe" przyznała, że para wyglądała jakby szukała gniazdka dla siebie. Korzystała również z uroków i lokalnych atrakcji.

Jak myślicie, para zdecyduje się kupić dom na Kaszubach?

To też może cię zainteresować: Jolanta Kwaśniewska przyłapana przez fotoreporterów. Tak była pierwsza dama spędza długie zimowe wieczory

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Trybunał Konstytucyjny podjął ważną decyzję. Czy Polacy poznają majątki rodzin polityków

O tym się mówi: Kolejny skandal w rodzinie królewskiej. W tle książę Harry. Wszystko przez film o księżnej Dianie

Z życia gwiazd: Robert Lewandowski ma ogromne powody do radości. Fani przesyłają mu gratulacje. O co chodzi