Jak podaje portal "Jastrząb Post", Urszula bardzo stanowczo i mocno skomentowała doniesienia jednego z tabloidów. Doprowadziły ją do prawdziwej furii. Chodzi o artykuł dotyczący opłaty za grób jej męża.

Urszula i Stanisław Zybowski

Mężem Urszuli był gitarzysta Budki Suflera, Stanisław Zybowski. W latach 80. ubiegłego wieku para wyjechała do Stanów Zjednoczonych, a po powrocie do kraju, nagrała wspólnie album. Sukces krążka zaskoczył ich samych. Niestety w parze ze szczęściem zawodowym nie szedł brak problemów poza nim.

Zybowski zaczął chorować. Niestety nie udało mu się doczekać przeprowadzki do domu, który wspólnie budowali. Zmarł mając zaledwie 48. lat. Jego ciało spoczęło na cmentarzu w Józefowie. Przed kilkoma dniami obchodziliśmy 20. rocznicę śmierci Stanisława Zybowskiego. Jeden z tabloidów przekazał informację o tym, że Urszula nie uregulowała należności za kolejne 20 lat zachowania grobu męża. Informacje te mocno wzburzyły artystkę.

Urszula/YouTube @Uwaga! TVN
Urszula/YouTube @Uwaga! TVN
Urszula/YouTube @Uwaga! TVN

Urszula nie kryje złości

W mediach społecznościowych Urszula zamieściła mocny wpis, w którym nie kryła oburzenia na doniesienia medialne dotyczące grobu swojego pierwszego męża. Podkreśliła, że były to informacje całkowicie wyssane z palce i nie mające pokrycia w rzeczywistości. Na dowód przedstawiła rachunek.

"Wiem, że nie czytacie tego świństwa ( czyli takich gazet),ale dla nieprzekonanych zamieszczam foto zapłaty do 2041 roku. Hieny cmentarne opisujące to w gazetach niech się walą" - napisała wyraźnie wzburzona piosenkarka.

Co sądzicie o całej sprawie?

To też może cię zainteresować: Katarzyna Grochola w szczerym wyznaniu o poprzednim związku. "Nie widziałam żadnych znaków ostrzegawczych"

Zoabcz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Teściowa Kasi Tusk skomentowała drogowy incydent z Donaldem Tuskiem. Jej słowa mogą być sporym zaskoczeniem

O tym się mówi: Zamek Windsor przywitał już świąteczne dekoracje. Jak wygląda choinka u Elżbiety II

Z życia gwiazd: Pojawiły się najnowsze doniesienia o stanie Piotra Gąsowskiego. Jak teraz czuje się aktor