Jak przypomina portal "Super Express", Krzysztof Jackowski jest jednym z najbardziej znanych polskich jasnowidzów. Jego audycje cieszą się ogromnym zainteresowaniem i śledzone są przez tysiące internautów. W ostatnim nagraniu podzielił się bardzo niepokojącymi wizjami dotyczącymi tego, co ma stać się niebawem w naszym kraju. Jego zdaniem już niebawem czeka nas koniec okresu dobrobytu. Co dokładnie przepowiedział?

Krzysztof Jackowski zapowiada biedę, bezrobocie i okres niepokoju

W swojej ostatniej audycji, Krzysztof Jackowski dużo miejsca poświęcił kwestii zachodzących wokół nas zmian. Podkreślił, że wiele osób twierdzi, że kończą się złoża surowców, choć nie nastąpi to jeszcze w ciągu najbliższych lat. Wskazał, że toczy się "nierówna walka o ekologię" i niestety nie jest to polityka przyjazna dla obywateli pod względem finansowym.

Krzysztof Jackowski/Youtube @ JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official
Krzysztof Jackowski/Youtube @ JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official
Krzysztof Jackowski/Youtube @ JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Zdanim jasnowidza z Człuchowa obecnie "jesteśmy świadkami ostatniego okresu dobrobytu". Przed nami bardzo trudne czasy, kiedy coraz bardziej będziemy musieli zaciskać pasa i coraz boleśniej będziemy sobie uświadamiać, że stać nas na coraz mniej. Kredyty przestaną być dla biedniejszych, bo nie będą oni w stanie ich spłacać. Do tego zatrudnienie nie będzie czymś pewnym.

Niestety Krzysztof Jackowski przestrzega, że czeka nas wzrost bezrobocia. Krzysztof Jackowski przypomniał również o swoich zapowiedziach z wiosny tego roku. Mówił wówczas, że od sierpnia tego roku rozpocznie się krach dotyczący zarówno surowców, jak i cen.

Co sądzicie o najnowszych zapowiedziach Krzysztofa Jackowskiego?

To też może cię zainteresować: Proroctwa na 2022 rok mogą przestraszyć. Czy anomalie świadczą o zbliżającym się końcu

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Beata Kozidrak przeszła spektakularną metamorfozę. Aż trudno rozpoznać ją na nowych zdjęciach

O tym się mówi: Od stycznia zapłacimy więcej za gaz i prąd. Niestety nie będzie to ostatnia podwyżka cen. Specjaliści nie mają co do tego złudzeń

Z życia gwiazd: Ewa Skibińska zdobyła popularność dzięki roli Teresy Żukowskiej. Jak dziś wygląda aktorka