Jak podaje portal "Pudelek", para prezydencka wzięła udział w koncercie "Gwiazdy na Gwiazdkę", który organizowało TVP. Na scenie pojawili się między innymi Cleo, Ryszard Rynkowski, Viki Gabor, czy Halina Frąckowiak.

Koncerty TVP

Przygotowywane z ogromnym rozmachem stały się znakiem rozpoznawczym TVP pod przywództwem Jacka Kurskiego. Niedawno widzowie mieli okazję oglądać koncert "Murem za polskim mundurem", który miał być wyrazem solidarności z funkcjonariuszami służącymi na granicy. Niestety wydarzenie nie zachwyciło szerokiej publiczności i zetknęło się ze sporą krytyką.

Para prezydencka/YouTube @Caritas Polska
Para prezydencka/YouTube @Caritas Polska
Para prezydencka/YouTube @Caritas Polska

Tym razem na antenie TVP będziemy mieli okazję obejrzeć koncert bożonarodzeniowy zarejestrowany w kościele Zwiastowania Najświętszej Maryi Panny w Pułtusku. W wydarzeniu wzięła udział para prezydencka. Agata Kornhauser-Duda po raz kolejny oczarowała wiele osób swoją stylizacją. Na koncercie pojawiła się ubrana w biały płaszcz, elegancki szal, czarną sukienkę oraz czarną maseczkę. Pomimo tej ostatniej, było widać, że pierwsza dama chętnie obdarowuje zebranych swoim uśmiechem.

Para prezydencka/YouTube @Gossip TV
Para prezydencka/YouTube @Gossip TV
Para prezydencka/YouTube @Gossip TV

Zgromadzona w świątyni widownia miała okazję wysłuchać kolęd wykonanych przez Cleo, Piotra Kupichę, Viki Gabor, Halina Frąckowiak, lider zespołu Zakopower Sebastian Karpiel-Bułecka, Ryszard Rynkowski i Maja Hyży. Koncert poprowadzili Tomasz Wolny w duecie z Agnieszką Oszczyk.

Bożonarodzeniowy koncert będziecie mogli zobaczyć na antenie TVP w Wigilię.

Jesteście ciekawi, jak gwiazdy poradziły sobie z kolędami?

To też może cię zainteresować: Magda Gessler powiedziała szczerze, co myśli o swoich rodakach. Wiele osób nie jej tego nie zapomni

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Radosław Fogiel skomentował nowe informacje dotyczące wypadku kolumny z Beatą Szydło. "Gdzie tu skandal, gdzie tu nowość"

O tym się mówi w Polsce: Od stycznia zapłacimy więcej za gaz i prąd. Niestety nie będzie to ostatnia podwyżka cen. Specjaliści nie mają co do tego złudzeń

O tym się mówi na świecie: Harry przybył z dziećmi do Londynu na Boże Narodzenie bez Meghan. Dowodem na to ma być pewne zdjęcie. O co chodzi